CLAA104XA01CW

| Panel Model | CLAA104XA01CW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA104XA01CW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 211.2×158.4 mm |
| Outline | 236×174.3 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 25 (Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA104XA01CW.
CPT CLAA104XA01CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA104XA01CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA104XA01CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA104XA01CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA104XA01CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA104XA01CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA104XA01CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA104XA01CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA104XA01CW"
- CPT CLAA104XA01CW
- CLAA104XA01CW datasheet
- CLAA104XA01CW image
- CLAA104XA01CW price
- CLAA104XA01CW distributor
