CLAA150XP07CW

| Panel Model | CLAA150XP07CW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA150XP07CW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 326.5×253.5×11.5 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 66% |
| Response Time | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA150XP07CW.
CPT CLAA150XP07CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA150XP07CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA150XP07CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA150XP07CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA150XP07CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA150XP07CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA150XP07CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA150XP07CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA150XP07CW"
- CPT CLAA150XP07CW
- CLAA150XP07CW datasheet
- CLAA150XP07CW image
- CLAA150XP07CW price
- CLAA150XP07CW distributor

