PD104SL3
| Panel Model | PD104SL3 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PD104SL3 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 211.2×158.4 mm |
| Outline | 238.6×171×6 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PD104SL3.
PVI PD104SL3 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104SL3 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104SL3 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104SL3 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PD104SL3 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104SL3 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104SL3 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104SL3 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PD104SL3"
- PVI PD104SL3
- PD104SL3 datasheet
- PD104SL3 image
- PD104SL3 price
- PD104SL3 distributor
