CLAA220FA01

| Panel Model | CLAA220FA01 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.6 inch, 1920×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA220FA01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 465.12×290.7 mm |
| Outline | 493.7×320.1 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Response Time | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA220FA01.
CPT CLAA220FA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA220FA01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA220FA01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA220FA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA220FA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA220FA01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA220FA01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA220FA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA220FA01"
- CPT CLAA220FA01
- CLAA220FA01 datasheet
- CLAA220FA01 image
- CLAA220FA01 price
- CLAA220FA01 distributor

