CLAA300WA11

| Panel Model | CLAA300WA11 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,29.5 inch, 1280×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA300WA11 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 643.2×385.92 mm |
| Outline | 683.6×431.8 mm |
| Surface | Hard coating (3H), Reflection 2.0% (Max.) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 8/8 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA300WA11.
CPT CLAA300WA11 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA300WA11 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA300WA11 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA300WA11 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA300WA11 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA300WA11 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA300WA11 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA300WA11 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA300WA11"
- CPT CLAA300WA11
- CLAA300WA11 datasheet
- CLAA300WA11 image
- CLAA300WA11 price
- CLAA300WA11 distributor

