CLAA320WA01

| Panel Model | CLAA320WA01 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA320WA01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.68×392.26 mm |
| Outline | 743×447 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Response Time | 10/6 (Typ.)(Tr/Td); 10 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA320WA01.
CPT CLAA320WA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA320WA01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA320WA01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA320WA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA320WA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA320WA01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA320WA01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA320WA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA320WA01"
- CPT CLAA320WA01
- CLAA320WA01 datasheet
- CLAA320WA01 image
- CLAA320WA01 price
- CLAA320WA01 distributor

