COM43H4M86UTC

| Panel Model | COM43H4M86UTC |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM43H4M86UTC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Buenaview, Normally Black, Transflective |
| Active Area | 55.8×93 mm |
| Outline | 63×105.3×5.8 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.)(Transmissive) 1.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 7S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Input Voltage | 1.8/3.0V (Typ.)(VCCIO/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM43H4M86UTC.
ORTUSTECH COM43H4M86UTC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM43H4M86UTC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM43H4M86UTC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM43H4M86UTC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM43H4M86UTC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM43H4M86UTC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM43H4M86UTC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM43H4M86UTC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM43H4M86UTC"
- ORTUSTECH COM43H4M86UTC
- COM43H4M86UTC datasheet
- COM43H4M86UTC image
- COM43H4M86UTC price
- COM43H4M86UTC distributor

