COM57T5M54ZSC

| Panel Model | COM57T5M54ZSC |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM57T5M54ZSC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 115.2×86.4 mm |
| Outline | 130.32×101.2×14 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/55/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 5S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM57T5M54ZSC.
ORTUSTECH COM57T5M54ZSC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57T5M54ZSC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57T5M54ZSC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57T5M54ZSC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM57T5M54ZSC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57T5M54ZSC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57T5M54ZSC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57T5M54ZSC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM57T5M54ZSC"
- ORTUSTECH COM57T5M54ZSC
- COM57T5M54ZSC datasheet
- COM57T5M54ZSC image
- COM57T5M54ZSC price
- COM57T5M54ZSC distributor

