DMF-50316NF-FW-APN
| Panel Model | DMF-50316NF-FW-APN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| DMF-50316NF-FW-APN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Active Area | 127.17×33.89 mm |
| Outline | 180×70×14 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 50:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 220/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/40/40/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit parallel , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX DMF-50316NF-FW-APN.
OPTREX DMF-50316NF-FW-APN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF-50316NF-FW-APN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF-50316NF-FW-APN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF-50316NF-FW-APN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX DMF-50316NF-FW-APN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF-50316NF-FW-APN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF-50316NF-FW-APN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF-50316NF-FW-APN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DMF-50316NF-FW-APN"
- OPTREX DMF-50316NF-FW-APN
- DMF-50316NF-FW-APN datasheet
- DMF-50316NF-FW-APN image
- DMF-50316NF-FW-APN price
- DMF-50316NF-FW-APN distributor

