DMF-50961NF-FW-AD
| Panel Model | DMF-50961NF-FW-AD |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,7.2 inch, 640×480 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| DMF-50961NF-FW-AD Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN |
| Active Area | 147.18×110.38 mm |
| Outline | 205.5×141 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX DMF-50961NF-FW-AD.
OPTREX DMF-50961NF-FW-AD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF-50961NF-FW-AD pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF-50961NF-FW-AD or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF-50961NF-FW-AD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX DMF-50961NF-FW-AD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF-50961NF-FW-AD pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF-50961NF-FW-AD or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF-50961NF-FW-AD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DMF-50961NF-FW-AD"
- OPTREX DMF-50961NF-FW-AD
- DMF-50961NF-FW-AD datasheet
- DMF-50961NF-FW-AD image
- DMF-50961NF-FW-AD price
- DMF-50961NF-FW-AD distributor

