DMF5010NF-FW-BE
| Panel Model | DMF5010NF-FW-BE |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| DMF5010NF-FW-BE Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Active Area | 127.2×33.9 mm |
| Outline | 200×66 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 15:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 200/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/35/40 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit parallel , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX DMF5010NF-FW-BE.
OPTREX DMF5010NF-FW-BE are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF5010NF-FW-BE pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF5010NF-FW-BE or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF5010NF-FW-BE distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX DMF5010NF-FW-BE are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF5010NF-FW-BE pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF5010NF-FW-BE or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF5010NF-FW-BE distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DMF5010NF-FW-BE"
- OPTREX DMF5010NF-FW-BE
- DMF5010NF-FW-BE datasheet
- DMF5010NF-FW-BE image
- DMF5010NF-FW-BE price
- DMF5010NF-FW-BE distributor

