DMF50260NF-FW-18
| Panel Model | DMF50260NF-FW-18 |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| DMF50260NF-FW-18 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Active Area | 191.97×143.97 mm |
| Outline | 260×174 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 14:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX DMF50260NF-FW-18.
OPTREX DMF50260NF-FW-18 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF50260NF-FW-18 pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF50260NF-FW-18 or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF50260NF-FW-18 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX DMF50260NF-FW-18 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF50260NF-FW-18 pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF50260NF-FW-18 or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF50260NF-FW-18 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DMF50260NF-FW-18"
- OPTREX DMF50260NF-FW-18
- DMF50260NF-FW-18 datasheet
- DMF50260NF-FW-18 image
- DMF50260NF-FW-18 price
- DMF50260NF-FW-18 distributor

