E499HAQ1

| Panel Model | E499HAQ1 |
|---|---|
| Panel Brand | EDO |
| Descrition | AM-OLED ,5.0 inch, 720×1280 |
| Panel Type | AM-OLED |
| E499HAQ1 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 62.1×110.4 mm |
| Outline | 65.7×118.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 100% |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥200) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of EDO E499HAQ1.
EDO E499HAQ1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the EDO E499HAQ1 pdf datasheet or detailed specifications of the EDO E499HAQ1 or other EDO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from EDO E499HAQ1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
EDO E499HAQ1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the EDO E499HAQ1 pdf datasheet or detailed specifications of the EDO E499HAQ1 or other EDO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from EDO E499HAQ1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "E499HAQ1"
- EDO E499HAQ1
- E499HAQ1 datasheet
- E499HAQ1 image
- E499HAQ1 price
- E499HAQ1 distributor

