EN133UT1

| Panel Model | EN133UT1 |
|---|---|
| Panel Brand | E Ink |
| Descrition | EPD ,13.3 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | EPD |
| EN133UT1 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 270.4×202.8 mm |
| Outline | 290.6×218.45 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | Grayscale (4-bit) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 65Hz |
| Signal Interface | Parallel Data (1ch, 8-bit) , 39 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of E Ink EN133UT1.
E Ink EN133UT1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the E Ink EN133UT1 pdf datasheet or detailed specifications of the E Ink EN133UT1 or other E Ink LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from E Ink EN133UT1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
E Ink EN133UT1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the E Ink EN133UT1 pdf datasheet or detailed specifications of the E Ink EN133UT1 or other E Ink LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from E Ink EN133UT1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "EN133UT1"
- E Ink EN133UT1
- EN133UT1 datasheet
- EN133UT1 image
- EN133UT1 price
- EN133UT1 distributor

