TD015OC1

| Panel Model | TD015OC1 |
|---|---|
| Panel Brand | E Ink |
| Descrition | EPD ,1.54 inch, 200×200 |
| Panel Type | EPD |
| TD015OC1 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 27.6×27.6 mm |
| Outline | 31.8×37.32×1.15 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating |
| Contrast Ratio | 8:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | Monochrome (1-bit) |
| Viewing Angle | |
| Signal Interface | 3/4-wire SPI , 24 pins |
| Input Voltage | 3.7V (Typ.)(VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of E Ink TD015OC1.
E Ink TD015OC1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the E Ink TD015OC1 pdf datasheet or detailed specifications of the E Ink TD015OC1 or other E Ink LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from E Ink TD015OC1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
E Ink TD015OC1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the E Ink TD015OC1 pdf datasheet or detailed specifications of the E Ink TD015OC1 or other E Ink LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from E Ink TD015OC1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TD015OC1"
- E Ink TD015OC1
- TD015OC1 datasheet
- TD015OC1 image
- TD015OC1 price
- TD015OC1 distributor

