ET043OC1

| Panel Model | ET043OC1 |
|---|---|
| Panel Brand | E Ink |
| Descrition | EPD ,4.4 inch, 360×640 |
| Panel Type | EPD |
| ET043OC1 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 54×96 mm |
| Outline | 129×62.5×4.19 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 9:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | Grayscale (4-bit) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 85Hz |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 44 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of E Ink ET043OC1.
E Ink ET043OC1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the E Ink ET043OC1 pdf datasheet or detailed specifications of the E Ink ET043OC1 or other E Ink LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from E Ink ET043OC1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
E Ink ET043OC1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the E Ink ET043OC1 pdf datasheet or detailed specifications of the E Ink ET043OC1 or other E Ink LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from E Ink ET043OC1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ET043OC1"
- E Ink ET043OC1
- ET043OC1 datasheet
- ET043OC1 image
- ET043OC1 price
- ET043OC1 distributor

