EZ102AT011

| Panel Model | EZ102AT011 |
|---|---|
| Panel Brand | PDI |
| Descrition | EPD ,10.2 inch, 1024×1280 |
| Panel Type | EPD |
| EZ102AT011 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 162.56×203.2 mm |
| Outline | 171.76×218.3×1.4 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 10:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | Monochrome (1-bit) |
| Viewing Angle | |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PDI EZ102AT011.
PDI EZ102AT011 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PDI EZ102AT011 pdf datasheet or detailed specifications of the PDI EZ102AT011 or other PDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PDI EZ102AT011 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PDI EZ102AT011 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PDI EZ102AT011 pdf datasheet or detailed specifications of the PDI EZ102AT011 or other PDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PDI EZ102AT011 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "EZ102AT011"
- PDI EZ102AT011
- EZ102AT011 datasheet
- EZ102AT011 image
- EZ102AT011 price
- EZ102AT011 distributor
