GPI006A0

| Panel Model | GPI006A0 |
|---|---|
| Panel Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.3 inch, 1920×720 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| GPI006A0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 292.032×109.512 mm |
| Outline | 316.74×134.74×13.53 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 86% |
| Response Time | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 17S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Giantplus GPI006A0.
Giantplus GPI006A0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPI006A0 pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPI006A0 or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPI006A0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Giantplus GPI006A0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPI006A0 pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPI006A0 or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPI006A0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "GPI006A0"
- Giantplus GPI006A0
- GPI006A0 datasheet
- GPI006A0 image
- GPI006A0 price
- GPI006A0 distributor

