HGS128645-Y-EH-LV
| Panel Model | HGS128645-Y-EH-LV |
|---|---|
| Panel Brand | TSINGTEK |
| Descrition | PM-OLED ,2.7 inch, 128×64 |
| Panel Type | PM-OLED |
| HGS128645-Y-EH-LV Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 61.41×30.69 mm |
| Outline | 75×53.5×7 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 2000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Mono(Yellow) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Built-in SSD1325 |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV.
TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV pdf datasheet or detailed specifications of the TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV or other TSINGTEK LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV pdf datasheet or detailed specifications of the TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV or other TSINGTEK LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HGS128645-Y-EH-LV"
- TSINGTEK HGS128645-Y-EH-LV
- HGS128645-Y-EH-LV datasheet
- HGS128645-Y-EH-LV image
- HGS128645-Y-EH-LV price
- HGS128645-Y-EH-LV distributor
