HJ050NA-01K

| Panel Model | HJ050NA-01K |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HJ050NA-01K Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 108×64.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K.
CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HJ050NA-01K"
- CHIMEI INNOLUX HJ050NA-01K
- HJ050NA-01K datasheet
- HJ050NA-01K image
- HJ050NA-01K price
- HJ050NA-01K distributor

