HJ070IA-04K

| Panel Model | HJ070IA-04K |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HJ070IA-04K Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 94.2×150.72 mm |
| Surface | Antireflection |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 5S5P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 45 pins |
| Input Voltage | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K.
CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HJ070IA-04K"
- CHIMEI INNOLUX HJ070IA-04K
- HJ070IA-04K datasheet
- HJ070IA-04K image
- HJ070IA-04K price
- HJ070IA-04K distributor
