HJ080NA-04L

| Panel Model | HJ080NA-04L |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HJ080NA-04L Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 162.048×121.536 mm |
| Outline | 174×136×2.65 mm |
| Surface | Clear |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Response Time | 6/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S7P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3/11.5/22/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX HJ080NA-04L.
INNOLUX HJ080NA-04L are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX HJ080NA-04L pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX HJ080NA-04L or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX HJ080NA-04L distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX HJ080NA-04L are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX HJ080NA-04L pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX HJ080NA-04L or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX HJ080NA-04L distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HJ080NA-04L"
- INNOLUX HJ080NA-04L
- HJ080NA-04L datasheet
- HJ080NA-04L image
- HJ080NA-04L price
- HJ080NA-04L distributor
