HLM6323-013211

| Panel Model | HLM6323-013211 |
|---|---|
| Panel Brand | Hosiden |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| HLM6323-013211 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Active Area | 115.17×86.37 mm |
| Outline | 157.8×121.6 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 15:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 120/70 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Hosiden HLM6323-013211.
Hosiden HLM6323-013211 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Hosiden HLM6323-013211 pdf datasheet or detailed specifications of the Hosiden HLM6323-013211 or other Hosiden LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Hosiden HLM6323-013211 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Hosiden HLM6323-013211 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Hosiden HLM6323-013211 pdf datasheet or detailed specifications of the Hosiden HLM6323-013211 or other Hosiden LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Hosiden HLM6323-013211 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HLM6323-013211"
- Hosiden HLM6323-013211
- HLM6323-013211 datasheet
- HLM6323-013211 image
- HLM6323-013211 price
- HLM6323-013211 distributor

