LMG6382QHFR

| Panel Model | LMG6382QHFR |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.8 inch, 256×64 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| LMG6382QHFR Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Reflective |
| Active Area | 120.29×30.05 mm |
| Outline | 160×68 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | No B/L |
| Signal Interface | 8-bit parallel |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI LMG6382QHFR.
HITACHI LMG6382QHFR are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI LMG6382QHFR pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI LMG6382QHFR or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI LMG6382QHFR distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI LMG6382QHFR are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI LMG6382QHFR pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI LMG6382QHFR or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI LMG6382QHFR distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LMG6382QHFR"
- HITACHI LMG6382QHFR
- LMG6382QHFR datasheet
- LMG6382QHFR image
- LMG6382QHFR price
- LMG6382QHFR distributor

