IAWS64

| Panel Model | IAWS64 |
|---|---|
| Panel Brand | IDTech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1680×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| IAWS64 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | DD-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 433.44×270.9 mm |
| Outline | 486.2×307 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 45 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Single Link TMDS , 35 pins |
| Input Voltage | 18.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IDTech IAWS64.
IDTech IAWS64 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IDTech IAWS64 pdf datasheet or detailed specifications of the IDTech IAWS64 or other IDTech LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IDTech IAWS64 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IDTech IAWS64 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IDTech IAWS64 pdf datasheet or detailed specifications of the IDTech IAWS64 or other IDTech LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IDTech IAWS64 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "IAWS64"
- IDTech IAWS64
- IAWS64 datasheet
- IAWS64 image
- IAWS64 price
- IAWS64 distributor
