IAQX10

| Panel Model | IAQX10 |
|---|---|
| Panel Brand | IDTech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 2048×1536 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| IAQX10 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 317.3×242×7.5 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IDTech IAQX10.
IDTech IAQX10 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IDTech IAQX10 pdf datasheet or detailed specifications of the IDTech IAQX10 or other IDTech LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IDTech IAQX10 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IDTech IAQX10 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IDTech IAQX10 pdf datasheet or detailed specifications of the IDTech IAQX10 or other IDTech LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IDTech IAQX10 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "IAQX10"
- IDTech IAQX10
- IAQX10 datasheet
- IAQX10 image
- IAQX10 price
- IAQX10 distributor

