K3246H-HF

| Panel Model | K3246H-HF |
|---|---|
| Panel Brand | CITIZEN |
| Descrition | CSTN-LCD ,2.8 inch, 320×240 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| K3246H-HF Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transflective |
| Active Area | 57.59×43.19 mm |
| Outline | 76.2×62.6 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Color |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CITIZEN K3246H-HF.
CITIZEN K3246H-HF are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CITIZEN K3246H-HF pdf datasheet or detailed specifications of the CITIZEN K3246H-HF or other CITIZEN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CITIZEN K3246H-HF distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CITIZEN K3246H-HF are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CITIZEN K3246H-HF pdf datasheet or detailed specifications of the CITIZEN K3246H-HF or other CITIZEN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CITIZEN K3246H-HF distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "K3246H-HF"
- CITIZEN K3246H-HF
- K3246H-HF datasheet
- K3246H-HF image
- K3246H-HF price
- K3246H-HF distributor

