F-51373GNC-LW-AD
| Panel Model | F-51373GNC-LW-AD |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | CSTN-LCD ,3.8 inch, 240×320 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| F-51373GNC-LW-AD Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 57.59×76.785 mm |
| Outline | 73×94.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Color |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 22 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX F-51373GNC-LW-AD.
OPTREX F-51373GNC-LW-AD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-51373GNC-LW-AD pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-51373GNC-LW-AD or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-51373GNC-LW-AD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX F-51373GNC-LW-AD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-51373GNC-LW-AD pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-51373GNC-LW-AD or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-51373GNC-LW-AD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "F-51373GNC-LW-AD"
- OPTREX F-51373GNC-LW-AD
- F-51373GNC-LW-AD datasheet
- F-51373GNC-LW-AD image
- F-51373GNC-LW-AD price
- F-51373GNC-LW-AD distributor

