L5F30818P03

| Panel Model | L5F30818P03 |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| L5F30818P03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 144×78.24 mm |
| Outline | 159.9×93.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) + SPI , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY L5F30818P03.
SONY L5F30818P03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY L5F30818P03 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY L5F30818P03 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY L5F30818P03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY L5F30818P03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY L5F30818P03 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY L5F30818P03 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY L5F30818P03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "L5F30818P03"
- SONY L5F30818P03
- L5F30818P03 datasheet
- L5F30818P03 image
- L5F30818P03 price
- L5F30818P03 distributor
