LD123UX1-SMA1

| Panel Model | LD123UX1-SMA1 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.3 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LD123UX1-SMA1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 249.6×187.2 mm |
| Outline | 261×201×2.65 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 59% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 35 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LD123UX1-SMA1.
LG Display LD123UX1-SMA1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LD123UX1-SMA1 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LD123UX1-SMA1 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LD123UX1-SMA1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LD123UX1-SMA1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LD123UX1-SMA1 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LD123UX1-SMA1 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LD123UX1-SMA1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LD123UX1-SMA1"
- LG Display LD123UX1-SMA1
- LD123UX1-SMA1 datasheet
- LD123UX1-SMA1 image
- LD123UX1-SMA1 price
- LD123UX1-SMA1 distributor
