LH467WX1-SD02

| Panel Model | LH467WX1-SD02 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 768×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LH467WX1-SD02 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 61.056×101.76 mm |
| Outline | 67.1×130.1×2.35 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.0/1.8/5.5/-5.4V (Typ.)(VCC/IOVCC/DDVDH/DDVDL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LH467WX1-SD02.
LG Display LH467WX1-SD02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH467WX1-SD02 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH467WX1-SD02 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH467WX1-SD02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LH467WX1-SD02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH467WX1-SD02 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH467WX1-SD02 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH467WX1-SD02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LH467WX1-SD02"
- LG Display LH467WX1-SD02
- LH467WX1-SD02 datasheet
- LH467WX1-SD02 image
- LH467WX1-SD02 price
- LH467WX1-SD02 distributor

