LH467WX1-SH01

| Panel Model | LH467WX1-SH01 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 768×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LH467WX1-SH01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 61.056×101.76 mm |
| Outline | 63.956×109.77×0.4 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | , CIE1931 72% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest LG4593 |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LH467WX1-SH01.
LG Display LH467WX1-SH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH467WX1-SH01 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH467WX1-SH01 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH467WX1-SH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LH467WX1-SH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH467WX1-SH01 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH467WX1-SH01 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH467WX1-SH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LH467WX1-SH01"
- LG Display LH467WX1-SH01
- LH467WX1-SH01 datasheet
- LH467WX1-SH01 image
- LH467WX1-SH01 price
- LH467WX1-SH01 distributor

