LH499WX1-SH03

| Panel Model | LH499WX1-SH03 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LH499WX1-SH03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 62.1×110.4 mm |
| Outline | 64.1×116.4 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | , CIE1931 70% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 65Hz |
| Driver IC | COG Suggest HX8394F, ILI9881C, HX8394D, R61318A, HX8394A, OTM1284, NT35521, ILI9881, NT35520, OTM1228, OTM1287A |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LH499WX1-SH03.
LG Display LH499WX1-SH03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH499WX1-SH03 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH499WX1-SH03 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH499WX1-SH03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LH499WX1-SH03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH499WX1-SH03 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH499WX1-SH03 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH499WX1-SH03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LH499WX1-SH03"
- LG Display LH499WX1-SH03
- LH499WX1-SH03 datasheet
- LH499WX1-SH03 image
- LH499WX1-SH03 price
- LH499WX1-SH03 distributor

