LK315T3LZ9Z

| Panel Model | LK315T3LZ9Z |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK315T3LZ9Z Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.68×392.26 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 1500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 6 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK315T3LZ9Z.
SHARP LK315T3LZ9Z are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315T3LZ9Z pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315T3LZ9Z or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315T3LZ9Z distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK315T3LZ9Z are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315T3LZ9Z pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315T3LZ9Z or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315T3LZ9Z distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK315T3LZ9Z"
- SHARP LK315T3LZ9Z
- LK315T3LZ9Z datasheet
- LK315T3LZ9Z image
- LK315T3LZ9Z price
- LK315T3LZ9Z distributor

