LK600D3HA7K

| Panel Model | LK600D3HA7K |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK600D3HA7K Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1329.12×747.63 mm |
| Outline | 1364.18×806.05 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (2H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 4500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Response Time | 4 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 82 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK600D3HA7K.
SHARP LK600D3HA7K are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK600D3HA7K pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK600D3HA7K or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK600D3HA7K distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK600D3HA7K are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK600D3HA7K pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK600D3HA7K or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK600D3HA7K distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK600D3HA7K"
- SHARP LK600D3HA7K
- LK600D3HA7K datasheet
- LK600D3HA7K image
- LK600D3HA7K price
- LK600D3HA7K distributor

