Q03509-702

| Panel Model | Q03509-702 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| Q03509-702 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 48.96×73.44 mm |
| Outline | 54.76×85.24×2.1 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 70% |
| Response Time | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Input Voltage | 2.8/3.3V (Typ.)(VDD3/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX Q03509-702.
CHIMEI INNOLUX Q03509-702 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX Q03509-702 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX Q03509-702 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX Q03509-702 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX Q03509-702 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX Q03509-702 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX Q03509-702 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX Q03509-702 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "Q03509-702"
- CHIMEI INNOLUX Q03509-702
- Q03509-702 datasheet
- Q03509-702 image
- Q03509-702 price
- Q03509-702 distributor

