LM32019P1

| Panel Model | LM32019P1 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| LM32019P1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Active Area | 115.17×86.37 mm |
| Outline | 166×109 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 350/170 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 25/25/15/30 (Typ.)(CR≥4) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM32019P1.
SHARP LM32019P1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM32019P1 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM32019P1 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM32019P1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM32019P1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM32019P1 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM32019P1 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM32019P1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM32019P1"
- SHARP LM32019P1
- LM32019P1 datasheet
- LM32019P1 image
- LM32019P1 price
- LM32019P1 distributor

