LM645RU1A

| Panel Model | LM645RU1A |
|---|---|
| Panel Brand | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM645RU1A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1428.48×803.52 mm |
| Outline | 1452.3×828.5×30.8 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Response Time | 7 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | V-by-One 16 lane , 107 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PANDA LM645RU1A.
PANDA LM645RU1A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM645RU1A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM645RU1A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM645RU1A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PANDA LM645RU1A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM645RU1A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM645RU1A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM645RU1A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM645RU1A"
- PANDA LM645RU1A
- LM645RU1A datasheet
- LM645RU1A image
- LM645RU1A price
- LM645RU1A distributor

