LM64C35P

| Panel Model | LM64C35P |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| LM64C35P Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 211.175×158.375 mm |
| Outline | 242.5×179.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 30:1 (Typ.) |
| Display Colors | Color |
| Response Time | 220/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 31 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM64C35P.
SHARP LM64C35P are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM64C35P pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM64C35P or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM64C35P distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM64C35P are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM64C35P pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM64C35P or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM64C35P distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM64C35P"
- SHARP LM64C35P
- LM64C35P datasheet
- LM64C35P image
- LM64C35P price
- LM64C35P distributor
