LM9V381

| Panel Model | LM9V381 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| LM9V381 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 191.975×143.975 mm |
| Outline | 227×179.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 25:1 (Typ.) |
| Display Colors | Color |
| Response Time | 350 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM9V381.
SHARP LM9V381 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM9V381 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM9V381 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM9V381 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM9V381 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM9V381 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM9V381 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM9V381 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM9V381"
- SHARP LM9V381
- LM9V381 datasheet
- LM9V381 image
- LM9V381 price
- LM9V381 distributor

