LP133WP1-TJAA

| Panel Model | LP133WP1-TJAA |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1440×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP133WP1-TJAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 286.2×178.875 mm |
| Outline | 299.41×190.78×0 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LP133WP1-TJAA.
LG Display LP133WP1-TJAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP133WP1-TJAA pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP133WP1-TJAA or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP133WP1-TJAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LP133WP1-TJAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP133WP1-TJAA pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP133WP1-TJAA or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP133WP1-TJAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP133WP1-TJAA"
- LG Display LP133WP1-TJAA
- LP133WP1-TJAA datasheet
- LP133WP1-TJAA image
- LP133WP1-TJAA price
- LP133WP1-TJAA distributor
