LQ035Q7DB03R

| Panel Model | LQ035Q7DB03R |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LQ035Q7DB03R Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 53.64×71.52 mm |
| Outline | 65×85 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 85:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LQ035Q7DB03R.
SHARP LQ035Q7DB03R are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ035Q7DB03R pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ035Q7DB03R or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ035Q7DB03R distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LQ035Q7DB03R are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ035Q7DB03R pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ035Q7DB03R or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ035Q7DB03R distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LQ035Q7DB03R"
- SHARP LQ035Q7DB03R
- LQ035Q7DB03R datasheet
- LQ035Q7DB03R image
- LQ035Q7DB03R price
- LQ035Q7DB03R distributor

