LQ315D1EG02

| Panel Model | LQ315D1EG02 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LQ315D1EG02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.92×392.58 mm |
| Outline | 722.6×438.98 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 23%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (8 ch, 10-bit) , 117 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LQ315D1EG02.
SHARP LQ315D1EG02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ315D1EG02 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ315D1EG02 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ315D1EG02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LQ315D1EG02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ315D1EG02 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ315D1EG02 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ315D1EG02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LQ315D1EG02"
- SHARP LQ315D1EG02
- LQ315D1EG02 datasheet
- LQ315D1EG02 image
- LQ315D1EG02 price
- LQ315D1EG02 distributor

