LTM10C353F

| Panel Model | LTM10C353F |
|---|---|
| Panel Brand | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,10.0 inch, 1280×600 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LTM10C353F Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TOSHIBA LTM10C353F.
TOSHIBA LTM10C353F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM10C353F pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM10C353F or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM10C353F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TOSHIBA LTM10C353F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM10C353F pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM10C353F or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM10C353F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM10C353F"
- TOSHIBA LTM10C353F
- LTM10C353F datasheet
- LTM10C353F image
- LTM10C353F price
- LTM10C353F distributor

