LTM11C307

| Panel Model | LTM11C307 |
|---|---|
| Panel Brand | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,11.3 inch, 1024×768 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LTM11C307 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 230.4×172.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TOSHIBA LTM11C307.
TOSHIBA LTM11C307 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM11C307 pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM11C307 or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM11C307 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TOSHIBA LTM11C307 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM11C307 pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM11C307 or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM11C307 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM11C307"
- TOSHIBA LTM11C307
- LTM11C307 datasheet
- LTM11C307 image
- LTM11C307 price
- LTM11C307 distributor
