LTM14C421Z

| Panel Model | LTM14C421Z |
|---|---|
| Panel Brand | TOSHIBA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM14C421Z Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 285.696×214.272 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TOSHIBA LTM14C421Z.
TOSHIBA LTM14C421Z are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM14C421Z pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM14C421Z or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM14C421Z distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TOSHIBA LTM14C421Z are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM14C421Z pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM14C421Z or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM14C421Z distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM14C421Z"
- TOSHIBA LTM14C421Z
- LTM14C421Z datasheet
- LTM14C421Z image
- LTM14C421Z price
- LTM14C421Z distributor

