LTS166QQ-F04

| Panel Model | LTS166QQ-F04 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.7 inch, 128×160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTS166QQ-F04 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 26.304×32.88 mm |
| Outline | 32.12×43.63 mm |
| Surface | Hard coating (2H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 250:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | 65K |
| Response Time | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 45/45/45/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 2S1P WLED |
| Signal Interface | CPU , 20 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTS166QQ-F04.
SAMSUNG LTS166QQ-F04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS166QQ-F04 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS166QQ-F04 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS166QQ-F04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTS166QQ-F04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS166QQ-F04 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS166QQ-F04 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS166QQ-F04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTS166QQ-F04"
- SAMSUNG LTS166QQ-F04
- LTS166QQ-F04 datasheet
- LTS166QQ-F04 image
- LTS166QQ-F04 price
- LTS166QQ-F04 distributor

