LTS350Q1-PD1

| Panel Model | LTS350Q1-PD1 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTS350Q1-PD1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Reflective |
| Active Area | 53.64×71.52 mm |
| Outline | 70×90.7×5.15 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 12%) |
| Contrast Ratio | 5/15(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 50/50/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3/4.7V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTS350Q1-PD1.
SAMSUNG LTS350Q1-PD1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS350Q1-PD1 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS350Q1-PD1 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS350Q1-PD1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTS350Q1-PD1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS350Q1-PD1 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS350Q1-PD1 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS350Q1-PD1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTS350Q1-PD1"
- SAMSUNG LTS350Q1-PD1
- LTS350Q1-PD1 datasheet
- LTS350Q1-PD1 image
- LTS350Q1-PD1 price
- LTS350Q1-PD1 distributor

