LTS500Q1-GF3

| Panel Model | LTS500Q1-GF3 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTS500Q1-GF3 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 101.76×76.32 mm |
| Outline | 130.4×93.9×7.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Min.) |
| Display Colors | |
| Response Time | 10/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/30/10 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 3/5/21/-10V (Typ.)(VDD1/VDD2/VON/VOFF) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTS500Q1-GF3.
SAMSUNG LTS500Q1-GF3 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS500Q1-GF3 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS500Q1-GF3 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS500Q1-GF3 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTS500Q1-GF3 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS500Q1-GF3 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS500Q1-GF3 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS500Q1-GF3 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTS500Q1-GF3"
- SAMSUNG LTS500Q1-GF3
- LTS500Q1-GF3 datasheet
- LTS500Q1-GF3 image
- LTS500Q1-GF3 price
- LTS500Q1-GF3 distributor

