LTS700W1-CF2

| Panel Model | LTS700W1-CF2 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTS700W1-CF2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 154.08×86.58 mm |
| Outline | 166×100 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 150:1 (Typ.) |
| Display Colors | |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/40/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0/17/-13V (Typ.)(VDD/VEE/VGON/VSS) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTS700W1-CF2.
SAMSUNG LTS700W1-CF2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS700W1-CF2 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS700W1-CF2 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS700W1-CF2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTS700W1-CF2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS700W1-CF2 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS700W1-CF2 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS700W1-CF2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTS700W1-CF2"
- SAMSUNG LTS700W1-CF2
- LTS700W1-CF2 datasheet
- LTS700W1-CF2 image
- LTS700W1-CF2 price
- LTS700W1-CF2 distributor

